Ultrazvuková liposukcia - Kavitácia

Ultrazvukova kavitacia

Metóda pri ktorej sa kombinuje ultrazvuk a rázová vlna. Ultrazvuk je tu reprezentovaný formou LIFU (low intesive focus ultrasound) v rozmedzí 30-70 KHz. Rázová vlna vyvíja tlak 4 KPa. Účinok stabilnej kavitácie na tukovú bunku je taký, že sa v bunke začnú tvoriť bubliny vďaka ultrazvuku. Tieto bublinky začnú periodicky kmitať, po čase vďaka kmitaniu narušia membránu bunky. Obsah bunky sa potom vyleje a je spracovaný lymfatickým systémom a následne vylúčený z tela ako odpad.

Cymedics Avita Plus - Profesionálny prístroj nemeckej výroby

Avita plus - Profesionálny prístroj nemeckej výroby

Jedná sa o unikátny prístroj nemeckej výroby od firmy Cymedics slúžiaci k redukcii váhy, celkovému spevneniu a ozdraveniu tela a pokožky. Tento prístroj je 2v1. Ovláda teda dve metódy, ultrazvukovú kavitáciu a rádiofrekvenčnú terapiu. Veľkou výhodou je možnosť použiť metódy ako jednotlivo (teda buď ultrazvukovú kavitáciu, alebo rádiofrekvenčnú terapiu) tak i kombináciu oboch metód.
Stránka vyrobcu www.cymedics.de/product/avita
Zbav sa tuku – ultrazvuková liposukcia

Trápia Ťa tukové zásoby na bruchu, stehnách, bokoch, máš dvojitú bradu? Ultrazvuková liposukcia naruší a zničí tukovú bunku rázovou vlnou, následne sa tuk v priebehu ďalších dní vylúči z tela lymfatickým systémom a močom, takže sa nemusíš báť jo-jo efektu.
Aby si predišla novým kilám v budúcnosti, je vhodné cvičiť a zdravo jesť. Lipo nie je vhodné pre ľudí s veľkou nadváhou, skôr pre tých, ktorých trápi 5-7 kg navyše. Prostredníctvom lipo sa obvod ošetrovaného miesta zmenší po prvom sedení o 1-2 cm. Po odporúčaných 5 sedeniach môžeš očakávať zmenšenie problémovej partie o cca 10 cm. Ako bonus ti zmizne celulitída!
Po procedúre môže byť koža červená, časom sa to upraví, musíš piť veľa vody, aspoň 3 litre, aby došlo k stopercentnému vyplaveniu tukov. Jedno ošetrenie trvá 30 minút, je potrebné ho opakovať minimálne 5x.


Avita plus - Profesionálny prístroj nemeckej výroby