Rádiofrekvenčná terapia - Reduckia vrások, spevnenie pokožkyTáto metóda sa používa k cielenému ohrevu kože a podkožných tukových tkanív. Aplikácia RF je monopolárna. Je tu teda využité elektrické pole, elektródy sa prikladajú priamo na pokožku. Experimentálne sa zistilo, že najúčinnejšia frekvencia je 1MHz. Na frekvencii závisí hĺbka, v akej terapia pôsobí. Táto hĺbka je cca 3mm.

RF terapia je okamžite viditeľná, neinvazívna metóda redukujúca vrásky, tvarujúca pokožku a podkožné tkanivo. Spevňuje pokožku na celom tele a tvári. Dokáže selektívne ohrievať kolagénne vlákna a tukové bunky. Zvyšuje prietok krvi a taktiež aktivuje metabolizmus tukových buniek, čo má za následok efektívnejšie spaľovanie tuku. Podporuje rast fibrioblastov. Podporuje vytváranie kolagénu. Spevňuje pokožku a kožné tkanivo.

Cymedics Avita Plus - Profesionálny prístroj nemeckej výroby

Avita plus - Profesionálny prístroj nemeckej výroby

Jedná sa o unikátny prístroj nemeckej výroby od firmy Cymedics slúžiaci k redukcii váhy, celkovému spevneniu a ozdraveniu tela a pokožky. Tento prístroj je 2v1. Ovláda teda dve metódy, ultrazvukovú kavitáciu a rádiofrekvenčnú terapiu. Veľkou výhodou je možnosť použiť metódy ako jednotlivo (teda buď ultrazvukovú kavitáciu, alebo rádiofrekvenčnú terapiu) tak i kombináciu oboch metód.


Zbav sa vrások a ochabnutej pleti, buď krásna !

Lifting tváre - skvelá rádiofrekvencia ťa zbaví vrások a nezrovnalostí pleti, ktoré ťa v určitom veku začínajú prenasledovať.
Ošetrenie rozbije tuky, príjemne hreje, podporí tvorbu kolagénu - tak dochádza k spevneniu pokožky.
Po troch až štyroch ošetreniach už vidíš naozaj veľké zmeny na pokožke. Ošetrenie rádiofrekvenčným prístrojom sa môže použiť kdekoľvek na tele, teda nielen na tvári, ale aj na pozadí, pod bradou, na ramenách, chrbte či na bruchu. Táto procedúra sa používa aj na odstránenie celulitídy, najmä na stehnách a na zadku.